Strojové vyšívání


Strojové vyšívání je nejprestižnější technologií používanou pro aplikace textu, log a různých motivů na textilní výrobky. Výšivky vynikají plastickým vzhledem, stálobarevností a vysokou životností, jsou reprezentativní dekorací textilu. Převážně je využívána na materiály, na které není možné provést technologii tisku ( pleteniny, froté, fleace kůži atd.). Vyšíváme na trička, mikiny, košile, čepice, pracovní oděvy, dresy, osušky, ručníky, ubrusy, kůži, batohy atd.

Vyšívací programy zhotovujeme v našem grafickém studiu. Vyšíváme na moderních jedno a vícehlavých vyšívacích automatech INBRO na kterých jsme schopni zhotovit všechny druhy výšivek, jako jsou klasická výšivka, nášivka, aplikovaná výšivka, 3D výšivka.

 


 

Výšivka

hello

Vzor je vyšitý přímo na textilní zboží, stává se tak jeho nedílnou součástí.

 
Nášivka

nášivkaSamostatně vyšitý vzor s ohraničeným okrajem, který je určen pro další aplikaci na oděvy.

 


Aplikovaná výšivka

aplikace Do části vzoru je vložena textilie jiné barvy nebo jiného druhu. U větších ploch tak dochází k výraznému snížení ceny.

 
3D výšivka

3DSpeciálním podkladem se docílí vetší plastičnosti vzoru, (nelze použít u všech vzorů).

 


Výšivka se sublimačním tiskem

sublimační výšivka Na plochu vyšitou polyesterovou niťí se sublimační technologií přenese tisk. V tomto případě se dá použít téměř vše (fotografie, jakákoli grafika).

   

 

 

 

 


Kontakt

MEGA OKRAJEK

Dipl. Ing. Jaroslav Okrajek
Tel: 581 030 725

E-mail: mega.okrajek@okrajek.eu

Inbro